HAKKIMIZDA

KURUMSAL

BİZ KİMİZ

HAKKIMIZDA

Logo -

Doğruyol Ticaret faaliyetlerine 1958 yılında başlamıştır ve yarım asrı deviren tecrübesiyle hizmet vermektedir. Her yıl bir basamak daha atlayarak ve dönemin şartlarına uyum sağlayarak kendimizi geliştirmekte ve büyütmekteyiz.

 

Milenyumla birlikte ülkemize gelen değişimi ve gelişimi ne kadar firmamıza yansıtmalı gayesinde olarak, çalışanlarımızla ve müşterilerimizle hep doğru girişimlerde bulunduk. Ticaretin temel taşı olan maddiyatın daima ikili ilişkiler, dostluklar, güven ve kaliteli hizmetten oluştuğunu bilerek kendimize katkılarda bulunduk. Ticari faaliyetlerimizi bildiğimiz alanda sürdürdük ve başarıyı standart olarak kabul ettik.

 

Yüzlerce farklı marka ve binlerce farklı üründe ihtiyaca dayalı arz-talep düzeninde müşterilerimize hizmet verdik. En kaliteli markaları, başarılı ve tecrübeli personel kadromuzla birleştirerek müşterilerin isteklerini, teknik taleplerini ve çözümlemelerini yerine getirdik.

 

Misyonumuzun temelini oluşturan detayları, atacağımız adımları ve yapacağımız girişimleri belirleyen vizyonumuzu, "kaliteli bir iş" mottosu attığımız prensiplerimizi ve sosyal sorumluluğa duyduğumuz bilincimizi her geçen gün daha iyiye götürmek arzusu ve gayesindeyiz. Bizleri tercih eden sayısız iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve milletimize teşekkürü borç biliriz.

BİZ KİMİZ

KÜLTÜRÜMÜZ

Misyonumuz

Her zaman sorunsuz ve güvenilir bir ticaretin temsili olarak hizmet vermek.

Vizyonumuz

Daha çözümsel ve başarılı yarınları çalışarak, üreterek ve geliştirerek oluşturmak.

Sosyal Sorumluluk

Her geçen gün sosyal bilinci kendimizde barındırarak iyi nesiller için çalışmak.

Prensiplerimiz

Güvenilir, kaliteli, sorunsuz ve sıcak kanlı olmak olmazsa olmaz duruşumuzu temsil eder.

ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR

MARKALARIMIZ

Ürün portföylerimize gücünü veren birlikte çalıştığımız markalarımız.

TÜM MARKALARIMIZ